Activiteiten
Agenda
Werkplek Incluzio
08:00 - 17:00
Burgemeesterskamer
dinsdag 05 mrt
Starlet priklocatie
08:00 - 08:15
2.02
dinsdag 05 mrt
Gemeente: Team Uitstroom en Participatie
08:30 - 17:00
't Stekkie
dinsdag 05 mrt
Juridisch Loket
09:00 - 11:00
2.02
dinsdag 05 mrt
Servicepunt Wonen plus Welzijn
09:00 - 12:00
1.04
dinsdag 05 mrt
Computercursus via Bibliotheek
10:00 - 12:00
Wethouderskamer
dinsdag 05 mrt
Informatiepunt Digitale Overheid
10:00 - 12:00
Nutlokaal
dinsdag 05 mrt
Competitiebiljarten bij Tweede Helft
13:00 - 16:30
Biljartzaal Tweede Helft
dinsdag 05 mrt
Muziekschool: Pianoles door Remi
13:00 - 17:00
Muzieklokaal 406
dinsdag 05 mrt
Koersballen bij Tweede helft
13:30 - 16:30
Tweede Helft
dinsdag 05 mrt
Muziekschool: Dwarsfluitles door Frank Bakker
13:50 - 14:50
Muzieklokaal 405
dinsdag 05 mrt
Muziekschool: Zangles door Dina Popma
15:00 - 16:30
Muzieklokaal 405
dinsdag 05 mrt
Dazzling Afro Dance
15:00 - 16:00
Danszaal
dinsdag 05 mrt
Dazzling Hiphop Streetdance
16:00 - 17:00
Danszaal
dinsdag 05 mrt
Dazzling HH Streetdance
17:00 - 18:00
Danszaal
dinsdag 05 mrt
Omring: Cursus ontspanningsmassage
18:30 - 21:00
Theaterzaal
dinsdag 05 mrt
Taallessen ROC
18:30 - 21:00
Tweede Helft
dinsdag 05 mrt
Taallessen ROC Vonk
18:30 - 21:00
Atelier
dinsdag 05 mrt
Dazzling HipHop
18:30 - 19:30
Danszaal
dinsdag 05 mrt
Dazzling Dancehall Female
19:30 - 20:30
Danszaal
dinsdag 05 mrt
Yoga Yin dinsdag
19:30 - 20:30
Yogazaal
dinsdag 05 mrt
Starlet priklocatie
08:00 - 08:15
2.02
woensdag 06 mrt
Dyslexietraining RID
08:30 - 17:00
2.02
woensdag 06 mrt
Servicepunt Wonen plus Welzijn
09:00 - 12:00
1.04
woensdag 06 mrt
Yoga
10:00 - 11:00
Yogazaal
woensdag 06 mrt
Vrij biljarten bij de Tweede Helft
13:00 - 16:30
Biljartzaal Tweede Helft
woensdag 06 mrt
Bridge bij de Tweede Helft
13:30 - 17:00
Tweede Helft
woensdag 06 mrt
Taalhuis
14:00 - 17:00
Burgemeesterskamer
woensdag 06 mrt
Dazzling Kids Dance Club
14:45 - 15:45
Danszaal
woensdag 06 mrt
Cursus keramieken voor kinderen
15:00 - 16:00
Janneke's atelier
woensdag 06 mrt
Dazzling Hiphop StreetD
15:45 - 16:45
Danszaal
woensdag 06 mrt
Dazzling Klassiek Ballet
16:45 - 17:45
Danszaal
woensdag 06 mrt
Dazzling Moderne dans
18:45 - 19:45
Danszaal
woensdag 06 mrt
Yoga Hatha
19:00 - 20:00
Yogazaal
woensdag 06 mrt
Bijeenkomst Buurkracht en Hollands Kroon
19:30 - 21:30
Burgemeesterskamer
woensdag 06 mrt
Bridgecursus
19:30 - 22:00
Tweede Helft
woensdag 06 mrt
Creona repetitie malletband
19:30 - 22:00
Wethouderskamer
woensdag 06 mrt
Power Yoga
20:30 - 21:30
Yogazaal
woensdag 06 mrt
Advendo Power Vrouwen en Soepele Mannen
08:00 - 12:00
Theaterzaal
donderdag 07 mrt
werkplek NH Vastgoed
08:00 - 18:00
Wethouderskamer
donderdag 07 mrt
Vluchtelingenwerk
08:30 - 17:00
Atelier
donderdag 07 mrt
Knutselclub 't Anker
09:00 - 12:00
De Ruimte
donderdag 07 mrt
Servicepunt Wonen plus Welzijn
09:00 - 12:00
1.04
donderdag 07 mrt
Yoga Rek en Strek
10:30 - 11:30
Yogazaal
donderdag 07 mrt
Competitiebiljarten bij Tweede Helft
13:00 - 16:30
Biljartzaal Tweede Helft
donderdag 07 mrt
Koersballen bij Tweede helft
13:30 - 16:30
Tweede Helft
donderdag 07 mrt
Doet en ontmoet
13:30 - 16:00
De Ruimte
donderdag 07 mrt
Bijeenkomst HHNK met erfgoedpartners
14:00 - 18:00
Theaterzaal
donderdag 07 mrt
Muziekschool: Pianoles door Ronald van der Veen
14:00 - 18:30
Muzieklokaal 406
donderdag 07 mrt
Muziekschool: Gitaarles door Tom Donker
15:30 - 21:00
Muzieklokaal 405
donderdag 07 mrt
Kunstkring MEERkunst
18:30 - 23:00
Atelier
donderdag 07 mrt
Creona repetitieavond
18:45 - 22:00
Theaterzaal
donderdag 07 mrt
Yoga yin donderdag
19:00 - 20:00
Yogazaal
donderdag 07 mrt
Yoga Mindful
09:00 - 10:00
Yogazaal
vrijdag 08 mrt
Servicepunt Wonen plus Welzijn
09:00 - 12:00
1.04
vrijdag 08 mrt
Training De hoofdtrainer
09:30 - 11:00
Wethouderskamer
vrijdag 08 mrt
Vrij biljarten bij de Tweede Helft
13:00 - 16:30
Biljartzaal Tweede Helft
vrijdag 08 mrt
Dorpencompetitie Klaverjassen
13:30 - 17:00
Tweede Helft
vrijdag 08 mrt
Muziekschool: Drumles door Leon Gouda
14:45 - 18:25
Drumstudio (op het parkeerterrein)
vrijdag 08 mrt
Muziekschool: Gitaarles door Dirk Pettersson
15:30 - 17:30
Muzieklokaal 405
vrijdag 08 mrt
Muziek op Schoot start op 10 februari 2024
09:00 - 09:45
Yogazaal
zaterdag 09 mrt
Tekenen voor volwassenen "Daily Life"
09:30 - 11:00
Atelier
zaterdag 09 mrt
Inloopmiddag Historisch Genootschap Wieringermeer
14:00 - 17:00
Historisch Genootschap
zaterdag 09 mrt
Zondagochtendcafe
10:30 - 12:00
Centrale hal
zondag 10 mrt
Starlet priklocatie
08:00 - 08:15
2.02
maandag 11 mrt
Gemeente: Team Uitstroom en Participatie
08:30 - 17:00
't Stekkie
maandag 11 mrt
Dyslexietraining RID
08:30 - 17:00
2.02
maandag 11 mrt
Servicepunt Wonen plus Welzijn
09:00 - 12:00
1.04
maandag 11 mrt
Training De hoofdtrainer
09:30 - 11:00
Wethouderskamer
maandag 11 mrt
Muziekschool: Pianoles door Remi Gunther
12:30 - 18:30
Muzieklokaal 406
maandag 11 mrt
Vrij biljarten bij de Tweede Helft
13:00 - 16:30
Biljartzaal Tweede Helft
maandag 11 mrt
Klaverjassen bij de Tweede Helft
13:30 - 16:30
Tweede Helft
maandag 11 mrt
Muziekschool: Drumles door Yori van den Berg
14:30 - 16:00
Drumstudio (op het parkeerterrein)
maandag 11 mrt
Yoga Hatha
19:00 - 20:00
Yogazaal
maandag 11 mrt
Fotoclub Het Derde Oog
19:00 - 22:30
Atelier
maandag 11 mrt
Agrarische vrouwen met Rian van Dam
20:00 - 22:00
Theaterzaal
maandag 11 mrt
Mistral jaarvergadering
20:00 - 22:00
Tweede Helft
maandag 11 mrt
Heb je alle evenementen al bekeken voor deze maand?
Evenementen programma
Deze website is (nog) niet geoptimaliseerd voor alle schermformaten

Deze website is nog in ontwikkeling en mogelijk nog niet geoptimaliseerd voor kleinere schermformaten. Bekijk de website op een scherm van minimaal 1800 pixels breed of zoom de browser uit voor een optimale weergave.

ik begrijp het